Вона нарешті зізнається, чим вона оплатила свій розкішний спосіб життя

Тепер їй доведеться жити з наслідками все своє життя

Вона буде витрачати тисячі на одяг, щоб показати їх своїм послідовникам

і тисячі шанувальників завжди мріють про те, що вони просто такі, як її …

АЛЕ жінка показала, як намагався стати зіркою соціальних мереж, залишила її у фінансовому руйнуванні!

Лістсете Кальвеіро, котра зараз 26 років, переїхала до Нью-Йорка з Майамі на стажування в 2013 році і сказала, що вона відчуває, що живе в “Секс і місто мрію”.

Але, хоча її життя в Instagram, мабуть, виглядала гламурно завдяки безперервним бранчам, дорогим нарядам та святам, вона бореться за фінансування.

Стажування в Кальвеіро оплачувалася лише за перевезення, тому вона почала жити з її заощаджень і заробітку з неповної зайнятості.

Але навіть після того, як повернувся до Майамі пізніше цього року і посадив на посаду штатного публіциста, її достойна життя Instagram продовжувала занурювати її в борг, 10 000 доларів США (7256 фунтів стерлінгів) коштували точно.

“Я ходив по магазинах … за одяг взяти” ідеальний “грам”, сказала вона Нью-Йорк Пост.

“Я жив над моїми засобами. Я жив брехнею, і борги звикли над моєю головою “.

Незважаючи на заробіток в 2016 році заробітної плати з п’яти цифр, Кальвейро визнає, що вона продовжує вдаватися в більший борг, розглядаючи себе щомісяця в розмірі 200 доларів (145 фунтів) покупки, тому двічі вона не буде бачитись у тому ж одязі, витрачаючи на суму 1,000 (725 фунтів стерлінгів) на дизайнерські сумочки та подорожуючи до нових місць кожний місяць.

“У Snapchat були ці [geo-] фільтри (наприклад, цифрові паспортні марки), і я хотів зібрати принаймні 12”, – сказав Кальвейро.

“Якщо ви зламаєте його, багато подорожей, які я робив в 2016 році, було суворо для Instagram”.

Але у соціальних мережах, який отримав значну перевірку реальності, наприкінці того ж року, коли вона вирушила на PR-роботу в Манхеттені.

“Я знав, що, переїхавши до Нью-Йорка, мені довелося здобути свій акт, або я не збираюся вижити”, – сказала вона.

Кальвейро швидко змінив свої витратні звички, сповільнивши діяльність Instagram, перемістившись з другом, де її орендна плата становила 700 доларів США (500 фунтів) на місяць, і щотижневий продуктовий бюджет становив 35 доларів США (25 фунтів)

Всього через 14 місяців вона, нарешті, змогла погасити свій борг, але, незважаючи на скорочення витрат, вона допускає ще $ 130 (£ 95) за щомісячне членство в Оренді на злітно-посадкову смузі – онлайнове сервісне обслуговування, яке забезпечує дизайнерське одяг та аксесуари оренда

Зараз, проживаючи в Сохо, Кальвейро говорить, що вона шкодує про те, що витрачає стільки грошей, намагаючись жити Instagram-гідним життям, і стурбований впливом платформи для обміну фотографіями на молодих жінок.

“Ніхто не говорить про [його чи її] фінанси на Instagram”, сказала вона.

“Це турбує мене, як я бачу, що дівчата піклуються про зображення.

“У мене було багато можливостей для заощадження. Я міг би щось вкласти ці гроші “.

Таня Гудін, автор OFF. Цифровий детокс для кращого життя сказав: “Ми знаємо, що витрачання надто багато часу на соціальні медіа може мати негативний вплив на психічне здоров’я, і ​​це лише ще один приклад того, як безперервний тиск має досконале” Instagrammable “життя може серйозно вийти від рук і викликати справжні проблеми в реальному житті “.

Niamh McDade, Королівське товариство громадської політики охорони громадського здоров’я на чолі зі соціальними медіа та психічним благополуччям, додав: “Справа Лізетта є надзвичайним прикладом наслідків тиску, який багато хто з нас, які використовують соціальні медіа, відчувають, щоб представити ретельно зацікавлену, прагматичну версію себе і наше життя в Інтернеті – версія, яка не обов’язково відображає реальність.

“Як видно з нашого звіту #StatusOfMind, цей тиск може бути результатом того, що друзі та” впливові особи “соціальної мережі, здавалося б, постійно перебувають у відпустці чи насолоджуються ніччю, створюючи почуття пропущення та ставлення до” порівняння та відчаю “.

“З безмежним надходженням зображень та відео, які поділяються на таких платформах, як Instagram, молодь може бути втягнута в порівняння з власним життям, що потенційно негативно впливає на самооцінку, імідж тіла, тривогу та депресію – і в цьому випадку величезний борг .

“Соціальні медіа мають багато потенційних позитивних факторів, включаючи вираження ідентичності та підтримання зв’язків з людьми, але якщо ми маємо максимізувати ці позитивні та послабити негативи, важливо пам’ятати, що ідентифікатори Instagram не представляють повного або точного представлення реальності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *